Tammsaare 58 büroohoone

Valmib: 2023 algus
Arhitekt: HGA (Hayashi – Grossschmidt Arhitektuur)
Sisearhitektuur: KAOS Arhitektid

Tammsaare 58 on ajaloolisse saunahoonesse valmiv kaasaegne büroohoone Park Tondi ärikvartalis. Hoone 2 korrusel on üüritavat pinda kokku 1,350 m2.

Asukoht pakub rohkelt avastamisrõõmu spordist ja liikumisharjumustest lugupidajatele. Aknast paistavad tenniseväljakud ja FORUS Spordikeskus TONDI. 

1350

M2 büroopinda

2

korrust

3,1

m kõrged laed

5+

ASUKOHT

1916

ehitatud

2023

rekonstrueeritakse

UUDNE TEHNOLOOGIA JA IIDNE TARKUS

Tammsaare 56 büroohoones oleme kombineerinud uudse tehnoloogiakasutuse võimekuse ning aastatuhandeid tuntud Feng Shui põhimõtted. Näiteks on HGA arhitektid kavandanud hoonele feng shui meetodile vastava võimsa peasissepääsu, katnud fassaadi ehtsa vasega ning vältinud teravnurkasid.

Energiat toodame aga läbi hoone katusel paikneva päikesepargi, mis väljendub hoone kasutajale madalamates kõrvalkuludes ja mugavamas sisekliimas.

SINU KONTORI UUS KODU
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALIS

Vabad üüripinnad

HOONE KAVANDAMISEL PANIME KESKSELE KOHALE INIMESE

Tammsaare 56 büroohoonele on omased avarad ruumid, kõrged laed ning palju naturaalset valgust. Hoone 1. korrusel olevad nõupidamisteruumid saavad olema ristkasutatavad, võimaldades koosolekuid pidada vajaduspõhiselt ja efektiivselt kõikidel maja töötajatel.

7-korruselise ärihoone asukoht pakub võimsaid vaateid lähiümbruskonnale, sealhulgas kõrvalasuvale maalilisele pargile. Hoone katusele on vaadete nautimiseks kavandatud terrass, mida saab kasutada nii nõupidamisteks, lõunapausideks kui puhkehetkedeks.

Avarad ruumid, kõrged laed ja suured aknad

Tavapärasest võimsam ventilatsioon

Mugav parkimine nii töötajatele kui külalistele

Efektiivsed ja paindlikud ruumiplaneeringud

Kaasaegsed bürood läbi 2-korruse

Ajaloolise ja moodsa arhitektuuri kooslus

Lähedal mitmed toidukohad ja spordikeskused

Maja kõrval park ja suur haljasala

TERE TULEMAST
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALISSE!

Vabad üüripinnad