Park Tondi Residentsid

Valmivad: 2024
Arhitekt: Arhitekt 11
Sisearhitektuur: Arhitekt 11

Park Tondi elu- ja ärikvartalis valmivad 2024. aastal 48 väga hea planeeringuga 2-4-toalist korterit. Rõdude ja terrassidega kodude loomisel oleme seadnud esikohale tulevased elanikud ja nende heaolu.

Nutika hoone lahendused, en suite vannitoad, kvaliteetne siseviimistlus, roheline kinnine hooviala, majasisene parkimine ja valvega jalgrattaparkla on Park Tondi Residentside elanike standard.

48

korterit

3,2

m kõrged laed

rõdud

ja terrassid

A

energiaklass

5+

VÄGA HEA ASUKOHT

2024

valmis

IDEAALNE ELUKESKKOND
TERVISESPORDI HARRASTAJATELE

Park Tondi elumajade ümbrus on roheline ja sportlik. Hommikune tervisejooks või kiirkõnd, lõunal tenniseturniir või pärast tööd jõusaali ja rühmatreeningusse. Kõike seda saab teha oma kodust vaid kuni 1 minuti kaugusel. Jah, just nii lähedal asuvad kergliiklusteed, Sõjakooli park, FORUS Spordikeskus TONDI, Audentese Spordiklubi ja ujula.

Aiaga piiratud sisehoovis saavad pere pisemad aega veeta turvaliselt aga terve päev, sest autod pargivad maja alla ning terve hoov on suur kinnine mänguala. Kõlab hästi, kas pole!

SINU UUS KODU
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALIS

Tutvu plaanide ja hinnakirjaga

LISAVÄÄRTUSED,
MIS MUUDAVAD ELUKVALITEETI

LAADI ALLA SISEVIIMISTLUSPAKETID

Park Tondi Residentside iga korteriomanik saab nautida hommikukohvi rõdul või terrassil. Lisaks on B-hoone katusele planeeritud ka ühiskasutatav katuseterrass.

Aiaga ümbritsetud sisehoovis saab olema pisematele elanikele mänguväljak, hoone 0-korrusel aga valvega jalgrattaparkla ja kõikide mugavustega maa-alune parkimismaja. Ei ole vahet, kas elad 1- või 4-toalises korteris. Kõik need lisaväärtused on Sinu, tulevase Park Tondi elaniku standard.

Korterite planeeringud ja siseviimistluspaketid on loonud sisearhitekt Elina Tamm arhitektuuribüroost Arhitekt11.

Suured rõdud ja katuseterrassid

Nutika hoone
lahendused

Kvaliteetne
siseviimistlus

En suite
vannitoad

Majasisene
parkimine

Valvega
jalgrattaparkla

Energiasäästlikud
hooned

Avar suletud
sisehoov

TERE TULEMAST
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALISSE!

Majad ja plaanid