Park Tondi Residentsid

Valmivad: 2024
Arhitekt: Arhitekt 11
Sisearhitektuur: Arhitekt 11

Park Tondi elu- ja ärikvartalis valmivad 2024 aasta alguses 48 unikaalse arhitektuuriga korterit. 1-5-toalised rõdude ja terrassidega kodude loomisel oleme seadnud esikohale tulevased elanikud ja nende heaolu.

Targa maja lahendused, en suite vannitoad, luksuslik siseviimistlus, roheline kinnine hooviala, majasisene parkimine ja jalgrattaparkla on Park Tondi Residentside elanike standard.

48

korterit

3,2

m kõrged laed

rõdud

ja terrassid

A

energiaklass

5++

VÄGA HEA ASUKOHT

2024

valmis

IDEAALNE ELUKESKKOND
TERVISESPORDI HARRASTAJATELE

Park Tondi elumajade ümbrus on roheline ja sportlik. Hommikune tervisejooks või kiirkõnd, lõunal tenniseturniir või pärast tööd jõusaali ja rühmatreeningusse. Kõike seda saab teha oma kodust vaid kuni 1 minuti kaugusel. Jah, just nii lähedal asuvad kergliiklusteed, Sõjakooli park, FORUS Spordikeskus TONDI, Audentese Spordiklubi ja ujula.

Aiaga piiratud sisehoovis jätkub tegevusi ka pere pisematele. Liuväli, kiiged, liivakast, ronimisala ja palju roheala, kus harjutada hundirattaid või mängida näiteks perega petanki. Lapsed saavad turvaliselt hoovis aega veeta, sest autod pargivad maja alla ning terve hoov on suur kinnine mänguala. Kõlab hästi, kas pole!

SINU UUS KODU
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALIS

Vabad korterid

LISAVÄÄRTUSED,
MIS MUUDAVAD ELUKVALITEETI

Igal korteril rõdu või terrass? JAH. Katuseterrass 185,6 m2? JAH. En suite vannitoad? JAH. Energiasäästlik ja targa maja lahendused. MUIDUGI. Parkimine maa-aluses parklas? KUIDAS SIIS MUIDU? Lisaks aiaga ümbritsetud sisehoov mänguväljaku ja rohealadega, kinnine jalgrattaparkla ja muidugi luksuslik siseviimistlus.

Ei ole vahet, kas elad 1- või 5-toalises korteris. Kõik need lisaväärtused on Sinu, tulevase Park Tondi elaniku standard.

Suured rõdud ja katuseterrassid

Targa maja
lahendused

Luksuslik
siseviimistlus

En suite
vannitoad

Majasisene
parkimine

Kinnine
jalgrattaparkla

Energiasäästlikud
hooned

Avar suletud
sisehoov

TERE TULEMAST
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALISSE!

Majad ja plaanid