Park Tondi Residentsid

Valmivad: 2025 kevad
Arhitekt: Arhitekt 11
Sisearhitektuur: Arhitekt 11
Ehitaja: Bildgren

Park Tondi kvartalis on midagi maagilist. On selleks siis asukoht, kinnine ja autovaba sisehoov, detailideni viimistletud majad, stiilne interjöör, spordivõimalused, jalgratta- ja jalakäijasõbralikkus või hoopis kõigi nende tegurite koosmõju. Oleme ise ka tõdenud, et see miski siin on.

Seda on raske kirjeldada, kuid see avaldub näiteks siis, kui istud peale pikka tööpäeva diivanile puhkama; kui esimene suvine päike heidab tuppa valgust; kui ärkad laupäeva hommikul ja mõistad, et ei pea täna midagi tegema. See on natuke nagu esimene suudlus või soe kohv sügisel pargipingil.

Selline ongi elu Park Tondi Residentsides.

48

korterit

3,2

m kõrged laed

A

energiaklass

57

parkimiskohta

5+

VÄGA HEA ASUKOHT

2025

valmis

KODU PIIRKONNA PARIMATE SPORTIMISVÕIMALUSTE KÕRVAL

Tutvu naabruskonnaga

Hommikune tervisejooks või kiirkõnd, lõunane tenniseturniir või pärast tööd jõusaal. Seda kõike saab teha vaid kuni 1 minuti kaugusel sinu kodust. Jah, piirkonna parimad sportimisvõimalused nagu
FORUS Spordikeskus Tondi ja Audentese Spordiklubi asuvad just nii lähedal Park Tondi Residentsidele.

Aiaga piiratud sisehoovis saavad pere pisemad terve päeva turvaliselt aega veeta, sest autod on pargitud maa alla ja kogu hoov on üks suur mängumaa.

Kõlab hästi, kas pole?

SINU UUS KODU
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALIS

Tutvu plaanide ja hinnakirjaga

LISAVÄÄRTUSED,
MIS MUUDAVAD ELUKVALITEETI

LAADI ALLA SISEVIIMISTLUSPAKETID

Park Tondi Residentside loomisel oleme seadnud esikohale tulevased elanikud ja nende heaolu. Kvaliteetne siseviimistlus, kõrgete lagedega avarad toad ja ajatu stiilne interjöör on Park Tondi Residentside elanike standard.

Kõikidel korteritel on rõdu või terrass, kust saab nautida vaateid tenniseväljakutele või jälgida last hoovis tegutsemas. Maja kõrvale jäävad ka park ning ajalooliste hoonete kompleks.

Park Tondi Residentsid on projekteeritud arhitektuuribüroo Arhitekt 11 poolt. Korruseplaanid on hoolikalt läbi mõeldud ja igal Park Tondi Residentside tulevasel elanikul on võimalus valida 4 erineva siseviimistluspaketi vahel, et kujundada just enda maitse järgi kodu.

Suured rõdud ja katuseterrassid

Nutika hoone
lahendused

Kvaliteetne
siseviimistlus

En suite
vannitoad

Majasisene
parkimine

Valvega
jalgrattaparkla

Energiasäästlikud
hooned

Avar suletud
sisehoov

TERE TULEMAST
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALISSE!

Majad ja plaanid