Tammsaare 56 büroohoone

Valmib: 2023
Arhitekt: HGA (Hayashi – Grossschmidt Arhitektuur)
Sisearhitektuur: Kamp Arhitektid

Tammsaare 56 on uue ajastu büroohoone Park Tondi ärikvartalis, mis saab keskse asukoha A.H. Tammsaare tee ääres. Hoone 7 korrusel on üüritavat pinda kokku 6,500 m2. Parkimiskohti on 170, millest enamus on maa-alusel korrusel.

Tegemist on liginullenergiahoonega, kus välispiirete parima materjalikasutuse ja ehitustehnoloogia kõrvale tuuakse tark hooneautomaatika ja energiaefektiivsed tehnosüsteemid.

A

ENERGIAKLASS

6500

M2 büroopinda

7

korrust

173

parkimiskohta

5+

VÄGA HEA ASUKOHT

2023

saab valmis

UUDNE TEHNOLOOGIA JA IIDNE TARKUS

Tammsaare 56 büroohoones oleme kombineerinud uudse tehnoloogiakasutuse võimekuse ning aastatuhandeid tuntud Feng Shui põhimõtted. Näiteks on HGA arhitektid kavandanud hoonele feng shui meetodile vastava võimsa peasissepääsu, katnud fassaadi ehtsa vasega ning vältinud teravnurkasid.

Energiat toodame aga läbi hoone katusel paikneva päikesepargi, mis väljendub hoone kasutajale madalamates kõrvalkuludes ja mugavamas sisekliimas.

SINU KONTORI UUS KODU
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALIS

Vabad üüripinnad

HOONE KAVANDAMISEL PANIME KESKSELE KOHALE INIMESE

Tammsaare 56 büroohoonele on omased avarad ruumid, kõrged laed ning palju naturaalset valgust.

7-korruselise ärihoone asukoht pakub võimsaid vaateid lähiümbruskonnale, sealhulgas kõrvalasuvale maalilisele pargile. Hoone katusele on vaadete nautimiseks kavandatud terrass, mida saab kasutada nii nõupidamisteks, lõunapausideks kui puhkehetkedeks.

Avarad ruumid

Tavapärasest võimsam ventilatsioon

Elektriautode laadimispunktid

Soe jalgrattaparkla koos riietus- ja pesuruumiga

170 mugavat parkimiskohta

Katuseterrass ja võimsad vaated

Efektiivsed ja paindlikud ruumiplaneeringud

Kõrged laed ja suured aknad

KAMP ARHITEKTID

“Tammsaare 56 büroohoone sisearhitektuur on inspireeritud lähedal asuvatest tenniseväljakutest, mis peegeldub interjööris savipunase toonina.

Hoone üldkasutatavatele aladele oleme toonud pehmeid vorme, sealhulgas tennisepalle sümboliseerivate seinavalgustitega. Koosoleku ja puhkeruumide viimistlemisel on tulevasel rentnikul aga võimalus valida 3 tonaalsuse vahel, mis on tuletatud maailma eri paigus toimuvate tenniseturniiride väljakukatetest.”

HG Arhitektuur

“Park Tondi büroohoone kuju ja olemus tuleneb asukoha olemasolevatest unikaalsetest väärtustest. Kolme küljega hoone suhestub sujuvalt ühest küljest Tammsaare tee aktiivse ärifrondiga, teisest küljest ajalooliste punastest tellistest Tondi kasarmuhoonetega ja kolmandast küljest rekreatsiooniks mõeldud pargi ja tennisekeskusega.

Fassaadikatteks on valitud naturaalne vask, mis harmoneerub Park Tondi kvartali ehedate savitelliste, saviväljakute ja männitüvedega ning aastate jooksul oksüdeerudes patineerub ja lisab uusehitisele ajadimensiooni.”

TERE TULEMAST
PARK TONDI ELU- JA ÄRIKVARTALISSE!

Vabad pinnad